درباره ما

مهدی تیمورزاده مدیر مسئول انتشارات تیمور زاده نوین هستم. اینجانب پس ازاتمام جنگ، ازجبهه های حق علیه باطل به تهران برگشته و با همراهی برادرم در دانشگاه تهران دفتر فنی خدمات تکثیری راه اندازی کرده و از همان آغاز باچاپ کتاب های دیجیتالی، به جرگه اندک ناشران پزشکی به صورت غیرحرفه ای پیوستیم این فعالیت ادامه داشت تا با دریافت مجوز نشر به مدیر مسئولی برادرم به نام انتشارات تیمورزاده فعالیت جدید خود را اآغاز کردیم تا اینکه کار خود را توسعه دادیم و همزمان با انتشارات ادیبان درانتشار تعدادی زیادی کتب پزشکی به زبان انگلیسی و فارسی همکاری جدیدی را آغاز کردیم لذا بعد از دو دهه فعالیت مشترک با انتشارات تیمور زاده و ادیبان این نیاز ایجاد شد که برای خدمات رسانی بیشتر به جامعه پزشکی و افزایش سرعت ، کیفیت و کمیت محصولات ،مجوز انتشارات جدیدی به نام انتشارات تیمورزاده نوین را از وزارت ارشاد دریافت کنم .
about-novin1
از سال ۱۳۸۹ به صورت رسمی فعالیت خود را با نام انتشارات تیمورزاده نوین  و با کادری مجرب و حرفه ای به آدرس میدان هفت تیر ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی پلاک ۳ آغاز کردیم و به عنوان اولین مرکز رسمی ارائه مشاوره و  تولید کتاب در زمینه آزمون های پزشکی خارج از کشور در زمینه پزشکی مطرح شدیم و تاکنون تعداد زیادی کتاب فارسی و لاتین در گروه های مختلف پزشکی دندانپزشکی داروسازی پرستاری و ….برای جامعه محترم پزشکی از دانشجویان جدیدالورود تا اساتید محترم منتشر کرده ایم .
about-novin2
همچنین برای سهیم بودن در کار خیر توسعه آموزشی و فرهنگی کشور عزیزمان ایران ، با ایجاد تخفیفات ویژه برای کتابخانه  بیمارستان ها و دانشگاه های علوم پزشکی،تجهیز تعداد زیادی از این مراکز در سرتاسر کشور، توسط انتشارات تیمورزاده نوین صورت گرفته است. امید که خداوند توفیق دهد این خدمت رسانی ادامه یابد.
about-novin3
about-novin4
about-novin5